BetClic zakłady bukmacherskie oferują graczom na start bonus w postaci Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych Jednak chcąc skorzystać z tej formy promocji koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne „KOD550”.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnie działającego bukmachera w Polsce BetClic.

Użytkownik w pierwszej swojej kolejności musi dokonać rejestracji konta na oficjalnej stronie bukmachera www.BetClic.pl. Nie zajmie to graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba jedynie podać tam swoje podstawowe dane.

Darmowy kod bonusowy BetClic 2020

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, żeby wpisać kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym, ponieważ jest to jedyny moment, aby dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Warto jest mieć na uwadze, że później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Po spełnianiu tych warunków gracz musi zalogować się na swoje konto, dokonać wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który to jest objęty Cashbackiem.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

Użytkownik sam wybiera zdarzenia będące na zakładzie. Również rodzaj zakładu jest dowolny, czy będzie to kupon pojedynczy czy wielozdarzeniowy.

Cała kwota znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że jego kupon został rozliczony jako wygrany. Jak los nie był na tyle łaskaw i faworyci zawiedli to bukmacher BetClic dokona zwrotu kwoty za jaką został zagrany zakład, a można ona wynieść do 550 złotych.

BetClic Polska online

Bukmacher BetClic bardzo często oferuje graczom darmowe bonusy za zagrywanie kuponów. Dodatkowo można również liczyć na Jackpoty,a można tam wygrać darmową gotówkę.

Dostępna jest również aplikacji mobilna BetClic oraz TV BetClic, w której to gracze bez żadnych limitów i to na żywo mogą oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.