Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Każdy gracz co tydzień oprócz wygranej gotówki może liczyć na bonus. Pula nagród na tą akcję wynosi 35 000 PLN.

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Oferty bukmacherów z tygodnia na tydzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej jest rozgrywanych pojedynków. W najbliższy weekend rusza liga czeska, a przed nami zaraz starcia w PKO Ekstraklasie.

Gracze Ci co regularnie obstawiają mecze u bukmachera STS oprócz wygranej mogą liczyć na ekstra bonus w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj więcej”, która to akcja trwa do odwołania. Nadmienić trzeba, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Tyler, który chce wziąć udział w tej ofercie musi mieć na uwadze, że trzeba konieczne się do niej zapisać. Zrobić to należy w bardzo prosty sposób. Krok pierwszy jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejny krok jest to kliknięcie w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce bonusowej „Obstawiaj i wygrywaj więcej”.

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy

W ramach oferty bonusowej „Obstawiaj i wygrywaj więcej” dopuszczone się jedynie zakłady AKO, na którym musi znajdować się dokładną ilość czterech typów.

Nie są określone zdarzenia, jakie muszą być na kuponie, ponieważ kwalifikują się wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Trzeba przyznać, że oferta tego operatora na piłkę nożną, tenis czy Esport jest niezwykle bogata.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

Dodatkowo gracz ma prawo mieszać zakłady, ponieważ mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Tylko trzeba mieć na uwadze, że kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka minimalna to 15 PLN.

Pula nagród, która jest przeznaczona przez bukmachera STS to 35 000 PLN. Ta kwota do tydzień zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakład/zakłady okazały się wygrany i spełnia powyższe warunki regulaminu.

Kod bonusowy w STS. 1229 PLN dla każdego na start.

Każdy nowy użytkownik może rozpocząć swoją przygodę u bukmachera STS od łącznego bonusu o wartości, aż do 1229 PLN. Pakiet powitalny będzie aktywny graczom pod warunkiem , że wpiszą oni hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że po poprawnym przejściu weryfikacji danych na konto gracza trafi bonus o wartości 29 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i zostaną one przyznane bez dokonywania wpłaty.

Warto jest mieć na względzie, że nie wszystko. Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus jego równowartości, aż do 1200 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że jedna a z aktywnych usług bukmachera STS to Betgames, czyli gry karciane online. Typerzy legalnie i to za prawdziwą gotówkę mogą tam grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.