Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana trzydziesta kolejka PKO Ekstraklasy. Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję „Ekspert +”, w której to pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Fortuna nagradza najlepszych typerów PKO Ekstraklasy. 20 000 PLN dla typerów

Fortuna nagradza najlepszych typerów PKO Ekstraklasy. 20 000 PLN dla typerów

A ciekawych konfrontacji podczas najbliższego weekendu na pewno nie powinno brakować, ponieważ przed nami emocjonujące potyczki, jak m.in. Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, czy też Wisła Kraków – Wisła Płock.

Użytkownik, który chce skorzystać z akcji promocyjnej „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie do 22 kwietnia do godz. 18:00 i dostępna u bukmachera www.eFortuna.pl.

Bonusy za obstawienie meczy w Fortunie:

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdaniowego, tzw. AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to będą znajdować się wyłącznie spotkania z 30 kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Radom – Cracovia
  • Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
  • Śląsk Wrocław – Termalica
  • Piast – Jagiellonia
  • Lechia – Warta
  • Lech Poznań – Stal Mielec
  • Raków – Łęczna
  • Pogoń – Legia
  • Wisła Kraków – Wisła Płock
Nowy bonus powitalny w STS 2022

Istotnym aspektem wyżej wspomnianej oferty promocyjnej jest oddanie typów z oferty przedmeczowej, które to koniecznie muszą być w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

Typerzy, którzy poprawni wytypowali powyższe potyczki to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową premię. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy użytkowaniami pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Warto jest również mieć na uwadze, że legalny bukmacher Fortuna online ma bardzo ciekawy pakiet powitalny swoim graczom. Bowiem na sam start każdy z graczy może liczyć na premię o wartości 2720 PLN.

Już na sam start gracz otrzyma 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczaniem do 600 PLN.

A w dodatku to nie wszystko! Bowiem każdy z graczy może liczyć na premię za drugi depozyt, który może wynieść nawet 2100 PLN.

Lecz na uwadze trzeba mieć istotny aspekt. A mianowicie fakt, aby koniecznie wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.